ای که با نامت جهان آغاز شد

دفتری کز نام تو زینت گرفت

دفتر ما هم به نامت باز شد

کار آن از چرخ هم بالا گرفت

photo867311040
  • مربی و مدرس مهارت های رشد فردی و موفقیت
  • اولین برگزار کننده دوره های موفقیت در صفاییه
  • دانش آموخته دوره مستری در دانشگاه روانشناسی تهران
  • مدیر وب سایت zahrarahimi.com
  • نویسنده بیش از ده مقاله آموزشی
  • نویسنده کتاب الکترونیکی  استاد زندگی خود باش
  • نویسنده کتاب بیدارشو زندگی زیباست
  • برگزار کننده دوره های آموزشی مجازی موفقیت و رشد شخصی
  • دارای مدرک تربیت مدرسی از مجموعه های آموزشی معتبر
  • دارای مدرک training mastery از MPT اتریش

من زهرا رحیمی هستم.

شغل من ساخت و سازه،اما خونه نمی سازم؛مدت چهار ساله که انسان های شاد می سازم.

من بهتون کمک می کنم که خوشحال تر باشید و زندگی قشنگ تری رو تجربه کنید .

زهرا رحیمی
زهرا رحیمی

چهار سال است که در صنعت آموزش مشغول به فعالیت هستم وروزهای اولی را که آغاز کردم را به یاد دارم . روزهایی که حال دلم و حال زندگی ام اصلا خوب نبود ، از نظر بقیه من یک زن موفق همراه با زندگی خوب بودم اما از نظر خودم حال دلم خوب نبود .از نظر اقتصادی در حد متوسط بودم ، از نظر روابط بسیار ضعیف بودم و هیچ دوست صمیمی نداشتم ، گاهی وقتها چون حال دلم خوب نبود با همسر و فرزندانم بد رفتاری می کردم و بعد پشیمون می شدم اما بعد از غر زدن ها و پشیمونی ها تازه خودم را سرزنش می کردم که چرا رفتار خوبی نداشتم وو اقعا دلیل رفتارهایم را متوجه نمی شدم . همسری مهربان و صبور و دوفرزند مثل دسته گل داشتم و در اصفهان منطقه مبارکه با همسرم و فرزندانم زندگی می کردم. یک زندگی بی هدفی داشتم . واقعا نمی دونستم برای چی دارم زندگی می کنم و برای چی به دنیا اومدم ؟  یاد گرفته بودم که زن باید فقط تو خونه باشه و نمی تونه رشد کنه که البته این یکی از باورهای محدودکننده من بود . کلاس های هنری شرکت می کردم مدتی مهارت خودم را بالا می بردم و حتی به مرحله مربی گری می رسیدم و بعد دیگه ادامه نمی دادم . در واقع نمی دانستم که برای موفقیت در هر کاری باید مهارتت را ادامه بدی و گسترش بدی .

Untitled
bty

 این کتاب جرقه ای شد برای تغییر یک زندگی جدید و مسیر جدید برای من . بارها و بارها این کتاب را خواندم و باور نمی کردم که انسان چقدر بزرگ است و چه عظمتی دارد . با خواندن این کتاب حال دلم بهتر شد . کم کم شروع کردم کلاس های آموزشی حضوری و غیر حضوری در زمینه قانون جذب و راه های رسیدن به خواسته ها شرکت کنم .بعد از مدتی نتایج در زندگی ام بارز شد و کم کم اهدافم به واقعیت پیوست . هر روز حالم بهتر و بهتر بود و از زندگی در کنا ر همسر و فرزندانم لذت می بردم کم کم دوستان خوبی پیدا کردم و از نظر مالی وضعیتم نسبت به قبل بهتر شد ، اخلاقم و رفتارم بسیار عالی شده بود طوری که اطرافیانم می گفتند چطوری اینقدر تغییر کردی .  تا اینکه تصمیم گرفتم آنچه که تاالان یاد گرفتم و حال منو خوب کرده به دیگران هم آموزش دهم . هر چقدر بیشتر کلاس برگزار می کردم و دیگران هم نتیجه می گرفتند حالم بیشتر خوب بود . کم کم حس کردم که این منطقه برایم امن شده و مثل همیشه کنجکاو بودم تا آموزش هامو بروزتر کنم .  یک شب همسرم در خواب با استاد عرشیانفر آشنا شد و صبح وقتی خواب را برای من تعریف کرد من بی درنگ گفتم بیا طبق خواب پیش بریم . و نتیجه آن خواب  ثبت نام در کلاس های استاد عرشیانفر بود که از نظر مالی و روابط و رفتاری و شناخت خود این کلاس کمک بزرگی به ما کرد ونتایج زندگی مان کاملا زیباترو متفاوت تر شد . از نتایج دیگر مهاجرت ما به استان قم بود و همچنین استارت کار تجارت همسرم بود . کلاس های استاد به قدری در من اثر گذاشته بود که خانواده از رفتارها و کارهای خوبم تعجب می کردند و این شد که تصمیم گرفتم یک جلسه با اعضای خانواده در کلاس شرکت کنم

photo867340383
bdr

  در حال حاضر در بازار فارکس و بیت کوین مشغول کسب در آمد هستم در حالی که کنار همسر و فرزندانم لذت می برم و آموزش شغل دوم من و درواقع عشق منه.

 در این مسیر حرکت می کنم و کمک می کنم تا دنیا جای بهتری برای زندگی کردن باشه . مجموعه ای دارم که حدود صدوخورده ای نفر در آن هر روز  مشغول آموزش دیدن هستند و هم مسیر ما هستند .

 شعار من همیشه این هست که ما چیزهایی را یاد می دهیم که تو دانشگاه و مدارس به ما یاد نداند ولی در زندگی به آنها احتیاج داریم مثل عزت نفس ، خودشناسی ،اعتماد به نفس ، خودباوری و …