کتاب الکترونیکی استاد زندگی خود باش - عزت نفس در خانواده
0
۰ تومان
0
کتاب الکترونیکی استاد زندگی خود باش

با داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس قبل از اینکه شروع کنی برنده ای

کتاب الکترونیکی استاد زندگی خود باش چیه؟

کتاب الکترونیکی استاد زندگی خود باش بهترین کتاب در رابطه با عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد . شاید پیش خودتان بگویید از این مطالب در اینترنت یا کتاب ها زیاد است …..بله حق با شماست .مطالبی که در مورد اعتماد به نفس وعزت نفس و زندگی بهتر باشد بسیار زیاد است اما واقعا کدام یک از آنها کاربردی هستند و می توانند زندگی من را بهتر کنند ؟

آیا اگر تجربه خواندن مطالب صرفا انگیزشی و موفقیت را داشته اید که تو می تونی ، کافیه جذبش کنی ، خودت را باور داشته باش و …..تا به حال اثر بزرگی در زندگی تان داشته ؟ احتمالا خیر چون مطالب انگیزشی در مدت زمان بسیار کوتاه انرژی را بالا می برد و دوباره به سطح قبلی یا حتی پایین تر از آن بر می گردید .

کتاب الکترونیکی استاد زندگی خود باش کتابی هست که مفاهیم دقیق قوانین زندگی و عزت نفس را توضیح می دهد . تمرین هایی واقعا کاربردی و بسیار ساده به شما می دهد که بتوانید در زندگی روزمره به تدریج آنها را وارد زندگی تان کنید و آثار شگفت انگیزش را ببینید.

 

می تونی همین حالا کتاب را دانلود کنی و بخوانی استاد زندگی خود باش ۹۹۰۴۲۲

چرا باید این کتاب را بخوانم ؟

وقتی اعتماد به نفس و عزت نفس نداشته باشیم، حتی اگر غول چراغ جادو هم داشته باشیم، هیچ فایده‌ای ندارد!.

این کتاب حاصل تجربیات من می باشد کسی که از بچگی تا چند سال پیش درگیر کمبود اعتماد به نفس و عزت نفس بوده است و توانسته با افزایش آگاهی و به دست آوردن اعتماد به نفس و عزت نفس زندگی خوبی را برای خود و دیگران درست کند و از زندگی با تمام چالش هایش لذت ببرد .

همچنین می توانید از این مقاله هم دیدن فرمایید:  نقش شکرگزاری در موفقیت چیست

من زهرا رحیمی به عنوان کسی که اولا سالها خود با این موضوع درگیر بود به شما دوست عزیز توصیه می کنم که اعتماد به نفس و عزت نفس یک مهارت است و تو می تونی در هر مرحله ای از زندگی ات این مهارت را به دست بیاوری و زندگی بهتری را تجربه کنی و کمک کنی تا دنیا جای بهتری برای زندگی کردن باشد .

وقتی این کتاب را کامل بخوانم چه اتفاقی برایم می افتد ؟

عزت نفس و اعتماد به نفس سقف ندارد و شما در هر جایگاهی از زندگی که باشید می توانید باز هم با افزایش عزت نفس و اشنایی با قوانین جهان هستی جایگاه و عدد خود را در جهان تغییر دهید و زندگی بهتری را تجربه کنید . در طول روز خدا فرصت های بسیار زیادی در اختیارمان قرار می دهد که می توانیم با افزایش عزت نفس و بالا بردن آگاهی به بهترین شکل از فرصت هایمان استفاده کنیموقتی خودت را بیشتر بشناسی و باورهای غلط را نسبت به خود از بین ببری می توانی به پتانسیل های درونت دست پیدا کنی و به مرحله رشد و شکوفایی برسی. زمانی که عزت نفست تقویت می شود حتی در ناکامی ها و شکست ها هم نگران و مضطرب نمی شوی و ایمان داری به خدایی که هر لحظه تو رو حمایت ، هدایت و حفاظت می کند .

می تونی همین الان دانلود کنی و بینی:

ما فکر می‌کنیم نیازی به خواندن چنین کتاب های آموزشی نداریم…!

شاید برخی از افرادی که این صفحه را می‌خوانند با خود بگویند: «من که اعتماد به نفس کافی دارم! من که زندگی خوبی دارم درسته طبیعتا افرادی هستند که مطالعات کافی داشته اند و حتی ثروتمند هستند اما حال دلشون از درون خوب نیست چون با بعضی از قوانین جهان هستی آشنایی ندارند .

همچنین می توانید از این مقاله هم دیدن فرمایید:  راز شادی درونی چیست وچگونه شاد باشم ؟

چه بسیار افرادی که «اعتماد به نفس کاذب» دارند و فکر می‌کنند «اعتماد به نفس واقعی» دارند. (شاید بد نباشد بدانید ضرر و زیان‌های اعتماد به نفس کاذب، به مراتب از نداشتن اعتماد به نفس، آسیب زننده‌تر است!)

و خلاصه توصیه ما به شما این است که این سرمایه ‌گذاری ارزشمند را برای خودتان انجام دهید و نتایجش را در آینده ببینید.. و زمان بگذارید و این کتاب را بخوانید و تمریناتش را انجام دهید تا نتایج آن را در دراز مدت در زندگی تان ببینیند .

چگونه می توانم روی خودم سرمایه گذاری کنم ؟

جنس سرمایه گذاری های ما روی خودمان از جنس دلار و طلا نیست که به صورت ملموس آن را ببینید. اما اثرات بلندمدت آن به جرات می توانیم بگوییم از صدها سرمایه گذاری روی دلار و طلا، ارزشمندتر است. چون اولاً یک سرمایه‌گذاری معنوی و درونی است که اثرات فوق‌العاده زیادی دارد، ثانیا، می‌تواند این اثرات، نسل به نسل منتقل شود و از بین رفتنی نیست. اگر شما عزت نفس و اعتماد به نفس بالا را تجربه کنید و یاد بگیرید، بچه‌های قدرتمندتر، موفق‌تر و شادتری هم تربیت خواهید کرد و بنابراین این سرمایه‌گذاری شما، روی آیندگان هم تاثیر خودش را خواهد گذاشت.

 

می تونی همین الان کتاب را دانلود کنی و بخوانی استاد زندگی خود باش ۹۹۰۴۲۲

 

چرا همه انسان ها به موفقیت نمی رسند ؟

همه انسان ها دوست دارند جزو افراد موفق باشند و زندگی بسیار خوبی را تجربه کنند،اما آیا این توانایی در وجود همه قرار دارد ؟ بله همه می توانند موفق باشند اما ۹۷ در صد از افراد جامعه بخاطر اینکه اعتماد به نفس و عزت نفس کافی ندارند جرات انتخاب اهداف بزرگ و ارزشمند را ندارند و فقط ۳ در صد از افراد جامعه چنین جسارت و جراتی دارند که موفق باشند و با ترس های خود رو به رو شوند .

همچنین می توانید از این مقاله هم دیدن فرمایید:  آیا قانون ارتعاش درست عمل می کند ؟

زندگی در کنار ارزش ها

وقتی با ارزش‌ها زندگی کنیم، دیگر نگران این نیستیم که به اهدافمان برسیم یا نه! چون اعتماد به نفس بالا و زندگی با ارزش‌ها، حتی در صورت نرسیدن به اهداف هم سطحی از رضایت و خشنودی به  شما هدیه می دهد که در لحظه لحظه زندگی، نگرانی و استرس‌های شدید را تجربه نخواهید کرد. اصلا خود اعتماد به نفس به شما راه ارزشمندتر شد  و دسترسی به اهداف را نشان خواهد داد…

امیدوارم این کتاب را بخوانید و تمرینات آن را در زندگی انجام دهید و نتایج آن را در زندگی ببینید .

 

در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام می توانید همراه ما باشید و در باشگاه پرورش روح در واتس آپ می توانید روح خودتان را پرورش دهید.

 

همین الان کتاب را دانلود کن و بخوان استاد-زندگی-خود-باش-۹۹۰۴۲۲-۱


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X